OWIOS

Wedstrijd

Teams

Evenementen

Contact

Nieuws
Webshop

      Bovenmolen pool       

(UITSLAG zaterdag 02 September 2017)

Deze week hebben we 141 deelnemers

 

 

Winnaars met 9 goed:

 

 

 

 

Daniël Cebula

A. Holstege       

Alex Blokhut       

M. Schuld     

 

 

 

 

 

8 goed:

 

 

G. v.d. Kerk

Groenploeg 2

Guido Vlierhuis

Jim Kroes

De Elburger

Keessie

H. Rekers

Beijeman

Jacko v/d Bosch

Daniël van de Poll

Dennis Petersen

A. Petersen

H. v.d. Poll

De Kikker

Driepunter

Brinkwind 1

B. Uitslag

Willistuta@deVos

C. van Heerde

Gerdo van ’t Hul

 

 

 

 

7 goed:

 

 

Egbert

S. Schoeber

Erik van Haagen

Aart van Hell 3x

Ruben Dijkhuizen

Groenploeg 1

B. Spronk

R. Veldhoen

Blauwe Panter

BB Boys

Arend

J.W. van Olst

Rick Veldkamp

Patrick / Mitchell

Willem-Jan

A. Jonker Springer

Jan v.d. Bosch

Kelvin Spronk

Jarno Spronk

CAS

Wie heeft Sankie Grande!

Zuider Jack

Cor Lokhorst

H. Sneller Ratelaar

Pieter v.d. Streek

A. v.d. Grijp

D. van Dieren

Hesjedal

Hattem uit

Mark Kroeze

Germa

A. de Leeuw

Wim van Asselt

Peukie

M. Veldhoen

Danny

Willem v.d. Hul

S. Petersen

D.J.

Villaboy

 

 

 

 

 

6 goed:

 

 

Henk Winters

Henk Dokter

Henk van Ommen

B. Stouwdam

Daniël van de Poll

Lars Visscher

Brinkwind 2

Bruin

Gerco van Olst

Herman Finkers

Shark

E.H. van Boven

Toefie

Aart van Hell

Heimie

Celavitaboy

Aleid

Rika Brink

Wim

Henri Pruim

D. Uitslag

Gert van Olst

Beijeman

Wilfred Meijer

Willemien de Heer

Jan van Erven

Dream Team

Erwin v/d Streek

CAS Blokhut

 

 

 

 

5 goed:

 

 

Abremovitch

Peter Spronk

Samen sterk

Leida Brink

Wiljan WHC

P. Knikker

Jeroen K.

Demi van ’t Oever

Erik-Jan

Aart van Hell

The Hunter

Aleid ZZC

KOR

Beerd Brink

A. Bleij

H. Bosch

D. van Dorp b.

Lubertus Holster

Gerdo van ’t Hul

Jeroen Koele

L. Kolkman

Jan van Boven

J/M Schoeber

Mitch Babbel

Wichert Blokhut

Teunis Blokhut

J. Boschman Blokhut

 

 

 

4 goed:

 

 

Hendri Schoeber

Snack-A-Jack

Corry Bruijnes

Arjan Vorsselman

Jack ZZC

D. van Dorp

Wim van het Ende

Bert Bultman

Stefan Berghuis

Rick van de Kamp

Gerben Kolkman

Joop S.

Arton

 

 

 

 

 

3 goed:

 

 

Petra

Casio

Alex v.d. Brink

Loocity

A.J.

Constan

 

 

 

 

Hoofdsponsor

Hoofdsponsor

Hoofdsponsor jeugd